Vonat menetrendREGIOTRANS motorvonat menetrend Székelyudvarhely - Segesvár útvonalon

ÁllomáskmR
14560
R
14562
R
14564
R
14566
R
14568
Segesvár 0.0 - 06:10 12:20 14:50 20:05
Fehéregyháza 4.8 - 06:17 12:27 14:57 20:12
Héjjasfalva 9.9 - 06:24 12:37 15:04 20:18
Újszékely 14.7 - 06:31 12:44 15:11 20:24
Santamaria 18.4 - 06:36 12:49 15:16 20:29
Székelykeresztúr 21.4 04:45 06:44 12:57 15:40 20:38
Betfalva 23.6 04:49 06:48 13:01 15:44 20:43
Betfalva K 24.6 04:52 06:51 13:04 15:47 20:46
Kisgalambfalva 27.5 04:58 06:57 13:10 15:53 20:51
Nagygalambfalva 30.4 05:03 07:02 13:15 15:58 20:56
Agyagfalva 34.7 05:10 07:09 13:22 16:05 21:02
Bögöz 37.7 05:15 07:14 13:27 16:10 21:07
Bikafalva 40.7 05:20 07:19 13:32 16:15 21:12
Székelyudvarhely Déli megálló 46.0 05:28 07:29 13:41 16:24 21:20
Székelyudvarhely 47.2 05:32 07:35 13:45 16:28 21:24


ÁllomáskmR
14561
R
14563
R
14565
R
14567
R
14569
R
14571
Székelyudvarhely 0.0 - 05:45 11:25 14:38 17:45 22:10
Székelyudvarhely Déli megálló 1.2 - 05:49 11:29 14:45 17:49 22:14
Bikafalva 6.5 - 05:58 11:38 14:54 17:58 22:23
Bögöz 9.5 - 06:03 11:43 14:59 18:03 22:28
Agyagfalva 12.5 - 06:08 11:48 15:04 18:08 22:33
Nagygalambfalva 16.8 - 06:14 11:55 15:10 18:15 22:40
Kisgalambfalva 19.7 - 06:19 12:00 15:15 18:20 22:45
Betfalva K 22.6 - 06:25 12:06 15:21 18:26 22:50
Betfalva 23.6 - 06:28 12:09 15:24 18:29 22:53
Székelykeresztúr 25.8 05:28 06:48 12:19 15:34 18:39 22:57
Santamaria 28.8 05:33 06:53 12:24 15:39 18:44 -
Újszékely 32.5 05:38 06:58 12:29 15:44 18:49 -
Héjjasfalva 37.3 05:45 07:05 12:36 15:51 18:56 -
Fehéregyháza 42.4 05:52 07:12 12:43 15:58 19:02 -
Segesvár 47.2 06:00 07:19 12:50 16:04 19:09 -
Körkérdés
Ön szerint szükség van egy ilyen portálra?

Igen, szerintem hasznos
Semmi értelme ennek
Van már elég hasonló
Használhatatlan
Eredmények       

Hallgasd online!

Príma Star Mária Más Bestdance

  Áramszünet
  • Javítási munkálatok
  • Dátum: 2014 március 7. Péntek
  • Intervallum: 8:00-15:00
  • Érintett városrészek:
    Tihadar bejárat 3
Hirdess.ro
Facebook Twitter E-mail

Programajánló

Rendes feltámadás

03.06. - 19:00
03.07. - 19:00

A dzsungel könyve


03.09. - 16:00

03.11. - 17:00
03.27. - 19:00

Rózsa és Ibolya - a Csíki Játékszín vendégelőadása


03.31. - 10:00
03.31. - 13:00

Buli-infó

Partnereink:

Székelyföld info Bestdance SzabadidokalauzUdvarhelyinfoTaxi 24 Varosinfo Omnibus