Vonat menetrendREGIOTRANS motorvonat menetrend Székelyudvarhely - Segesvár útvonalon

ÁllomáskmR
14560
R
14562
R
14564
R
14566
R
14568
Segesvár 0.0 - 06:10 12:20 14:50 20:05
Fehéregyháza 4.8 - 06:17 12:27 14:57 20:12
Héjjasfalva 9.9 - 06:24 12:37 15:04 20:18
Újszékely 14.7 - 06:31 12:44 15:11 20:24
Santamaria 18.4 - 06:36 12:49 15:16 20:29
Székelykeresztúr 21.4 04:45 06:44 12:57 15:40 20:38
Betfalva 23.6 04:49 06:48 13:01 15:44 20:43
Betfalva K 24.6 04:52 06:51 13:04 15:47 20:46
Kisgalambfalva 27.5 04:58 06:57 13:10 15:53 20:51
Nagygalambfalva 30.4 05:03 07:02 13:15 15:58 20:56
Agyagfalva 34.7 05:10 07:09 13:22 16:05 21:02
Bögöz 37.7 05:15 07:14 13:27 16:10 21:07
Bikafalva 40.7 05:20 07:19 13:32 16:15 21:12
Székelyudvarhely Déli megálló 46.0 05:28 07:29 13:41 16:24 21:20
Székelyudvarhely 47.2 05:32 07:35 13:45 16:28 21:24


ÁllomáskmR
14561
R
14563
R
14565
R
14567
R
14569
R
14571
Székelyudvarhely 0.0 - 05:45 11:25 14:38 17:45 22:10
Székelyudvarhely Déli megálló 1.2 - 05:49 11:29 14:45 17:49 22:14
Bikafalva 6.5 - 05:58 11:38 14:54 17:58 22:23
Bögöz 9.5 - 06:03 11:43 14:59 18:03 22:28
Agyagfalva 12.5 - 06:08 11:48 15:04 18:08 22:33
Nagygalambfalva 16.8 - 06:14 11:55 15:10 18:15 22:40
Kisgalambfalva 19.7 - 06:19 12:00 15:15 18:20 22:45
Betfalva K 22.6 - 06:25 12:06 15:21 18:26 22:50
Betfalva 23.6 - 06:28 12:09 15:24 18:29 22:53
Székelykeresztúr 25.8 05:28 06:48 12:19 15:34 18:39 22:57
Santamaria 28.8 05:33 06:53 12:24 15:39 18:44 -
Újszékely 32.5 05:38 06:58 12:29 15:44 18:49 -
Héjjasfalva 37.3 05:45 07:05 12:36 15:51 18:56 -
Fehéregyháza 42.4 05:52 07:12 12:43 15:58 19:02 -
Segesvár 47.2 06:00 07:19 12:50 16:04 19:09 -
Körkérdés
Ön szerint szükség van egy ilyen portálra?

Igen, szerintem hasznos
Semmi értelme ennek
Van már elég hasonló
Használhatatlan
Eredmények       

Hallgasd online!

Príma Star Mária Más Bestdance

  Áramszünet
  • Javítási munkálatok
  • Dátum: 2014 március 7. Péntek
  • Intervallum: 8:00-15:00
  • Érintett városrészek:
    Tihadar bejárat 3
Hirdess.ro
Facebook Twitter E-mail

Programajánló

Rendes feltámadás

03.06. - 19:00
03.07. - 19:00

A dzsungel könyve


03.09. - 16:00

03.11. - 17:00
03.27. - 19:00

Rózsa és Ibolya - a Csíki Játékszín vendégelőadása


03.31. - 10:00
03.31. - 13:00

Buli-infó

Partnereink:

Székelyföld info Bestdance SzabadidokalauzUdvarhelyinfoTaxi 24 Varosinfo Omnibus
moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet nike tn pas cher nike tn pas cher cheap nfl jerseys supreme outlet